Chci zavolat
+420 284 816 282

Chci napsat
info@ters.cz

Facebook
Facebook stránka

We sponsor

Sbor dobrovolných hasičů v Klučově

Sbor dobrovolníků, kterým se stala „hasičina" koníčkem zaznamenal v Klučově světlo světa již v roce 1927. Spolek střediskové obce sestává z členů všech věkových kategorií. Aktivita sboru je převážně zaměřena na sportovní činnost jejích družstev, zájmovou činnost, výchovu mládeže a samozřejmě i na zásahovou činnost v rámci možností, pro případ pomoci obcí a občanům, jako součást záchranného systému Stč kraje.

Současnost

V dnešní době čítá cca 70 členů, což činí 7 sportovních družstev - mladších a starších žáků, dorostu , mužů a žen v posledním roce dokonce i veteránů. Sbor dosahuje velice dobrých výsledků na soutěžním poli, o čemž svědčí účast družstva dorostenců na Mistrovství ČR v Praze a Plzni v posledních dvou letech.

Činnost klubu

Nemalou měrou přispívá do všeobecného dění obce organizováním tanečních zábav, Staročeských májů, akcí pro děti typu Mikulášská nadílka, a pořádáním vlastních soutěží či memoriálů. V letošním roce pořádala organizace pro své členy již po páté Zimní týdenní pobyt a v létě to bude již 14tý Letní hasičský tábor.

Důležitá je podpora

Činnost sboru je bohatá, což vyžaduje nemalých finančních prostředků. Jen díky podpoře ostatních, jako je společnost TERS, se mu daří přežít a předávat žezlo dobrovolného hasičstva v Čechách.

Další informace o činnosti naleznete na našem webu.

Platební brána ComGate