Chci zavolat
+420 284 816 282

Chci napsat
info@ters.cz

Facebook
Facebook stránka

K čemu bezpečnostní samolepící štítky a etikety slouží?

10.1.2019

Nejprve si pojďme říci, jak vůbec takové bezpečnostní štítky a samolepící etikety vypadají, z čeho se skládají a jaké mají vlastnosti.

Povrchů a velikostí mají štítky a etikety několik. Veškeré rozměry naleznete na našich stránkách v parametrech jednotlivých produktů, či na vyžádání u našich zaměstnanců.

Na našem e-shopu můžete nalézt bezpečnostní štítky ve stříbrné a bílé barvě s lesklým nebo matným povrchem. Oba tyto štítky disponují vysokou povrchovou lepivostí.

Dále nabízíme samolepící tříštivou etiketu, či etiketu VOID, které si trochu popíšeme v následujících odstavcích.

Bezpečnostní etikety VOID

Polyesterové fólie VOID jsou využívány především jako plombovací samolepící etikety výrobků v oblasti elektroniky, značení PC, nosičů dat, inventární evidence, ale i v mnoha dalších odvětvích.

Při snaze odstranit etiketu zůstává na polepeném povrchu reliéf s nápisem „VOID“ nebo „šachovnice“, což indikuje, že s etiketou bylo manipulováno.

Bezpečnostní etikety VOID

Tříštivé etikety

Tříštivé etikety jsou vyrobeny ze speciální dvouvrstvé fólie s vysokou přilnavostí k nalepenému povrchu. Při odstranění dochází k postupnému a viditelnému poškození etikety. Nelze strhnout celou etiketu, jak je vidět na obrázku pod textem. Využití je obdobné jako u etikety VOID.

Tříštivé etikety

K čemu tedy slouží samolepící a bezpečnostní etikety a štítky?

Jak už zde bylo řečeno, všechny tyto etikety jsou určeny k použití za účelem bezpečnosti a evidence. Tyto etikety mají tak zvaný plombovací charakter.

Díky číslování a bezpečnostnímu efektu etikety, který je zmíněný výše v článku, je možné zajistit kontrolu předmětů před neoprávněnou manipulací. Díky velké lepivosti etiket, je možné je umístit téměř kamkoliv.

Jak tedy vybrat tu správnou etiketu?

V první řadě byste si měli uvědomit, zda chcete, aby Vám etiketa zanechávala pouze bezpečnostní reliéf nebo zda chcete, aby se etiketa nedala tak jednoduše odlepit a při manipulaci se tříštila.

Je důležité si také uvědomit, pro jaké účely tuto etiketu potřebujete, jak už víte, je několik rozměrů a typů, které se samozřejmě liší i v ceně.

Pro úplnou spokojenost našich zákazníku dokážeme tyto jednorázové etikety dodávat čisté bez potisku nebo s požadovaným potiskem, ať se jedná o čárový kód, číselnou řadu či logo Vaší firmy.

Poté už nás stačí jen kontaktovat a my Vám poradíme, která z etiket je pro Vás ta pravá a zpracujeme nabídku k Vaší spokojenosti.

Za tým TERS, spol. s r.o. Vás zdraví

Tereza

 


Platební brána ComGate