Chci zavolat
+420 284 816 282

Chci napsat
info@ters.cz

Facebook
Facebook stránka

Sbor dobrovolných hasičů v Klučově

Sbor dobrovolných hasičů v Klučově

Sbor dobrovolníků, kterým se stala „hasičina" koníčkem zaznamenal v Klučově světlo světa již v roce 1927. Spolek střediskové obce sestává z členů všech věkových kategorií. Aktivita sboru je převážně zaměřena na sportovní činnost jejích družstev, zájmovou činnost, výchovu mládeže a samozřejmě i na zásahovou činnost v rámci možností, pro případ pomoci obcí a občanům, jako součást záchranného systému Stč kraje.

Současnost

V dnešní době čítá cca 70 členů, což činí 7 sportovních družstev - mladších a starších žáků, dorostu , mužů a žen v posledním roce dokonce i veteránů. Sbor dosahuje velice dobrých výsledků na soutěžním poli, o čemž svědčí účast družstva dorostenců na Mistrovství ČR v Praze a Plzni v posledních dvou letech.

Činnost klubu

Nemalou měrou přispívá do všeobecného dění obce organizováním tanečních zábav, Staročeských májů, akcí pro děti typu Mikulášská nadílka, a pořádáním vlastních soutěží či memoriálů. V letošním roce pořádala organizace pro své členy již po páté Zimní týdenní pobyt a v létě to bude již 14tý Letní hasičský tábor.

Důležitá je podpora

Činnost sboru je bohatá, což vyžaduje nemalých finančních prostředků. Jen díky podpoře ostatních, jako je i společnost TERS, se mu daří přežít a předávat žezlo dobrovolného hasičstva v Čechách.

Další informace o činnosti naleznete na našem webu.

Platební brána ComGate